Pristatymo Informacija

DPristatymas

Prekės pristatomos per 2-3 d.d. Siunčiamos Lietuvos pašto registruotomis, pirmenybinėmis siuntomis bei Omniva paštomatais. Kai siunta bus Jūsų pašte ar paštomate, gausite SMS žinutę arba popierinį pranešimą apie registruotą siuntą. Jei jokio pranešimo nesulaukiate, bet gavote iš mūsų patvirtinimą,kad Jūsų siunta išsiųsta, pasiskambinkite į savo paštą ir paklauskite ar Jūsų vardu yra registruota siunta (nes būna,kad nesuveikia SMS sistema, arba paštininkas tingi atnešti Jums pranešimą apie siuntą).  Jei negaunate savo siuntinuko ilgiau nei 5 dienas, būtinai rašykite mums žinutę į FB arba el.paštu gyvenimo.aromatai@gmail.com surasime Jūsų siuntos numeriuką 

Turėkite galvoje,kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik antradienį,nes savaitgaliais pašto kurjeriai nedirba.

Atsiėmimas vietoje, be siuntimo išlaidų

Vilniuje prekes galite atsiimti be siuntimo išlaidų. Tokiu atveju elektroninėje parduotuvėje užsakymo formuoti ir apmokėti nebūtina. Atvykite į mūsų parduotuvę "Gyvenimo Aromatai" Ukmergės g. 233, PC RIMI, Vilnius ir vietoje viską apžiūrėsite, pauostysite, pabandysite ir išsirinksite :)