Aliejų mišinys moterims „Deivė Demetra“ (50ml)

 • Aliejų mišinys moterims „Deivė Demetra“ (50ml)

Itin turtingos sudėties, Dieviško aromato aliejų mišinys apgaubs globa ir rūpesčiu pačiais svarbiausiais moters gyvenimo laikotarpiais: planuojant vaikelį, padedant jam ateiti į šį pasaulį ir po to. Šis prabangus mišinys pagelbės kenčiančioms nuo PMS, skausmingų menstruacijų, klimakteriniu periodu ir visada, kai trūksta švelnumo ir meilės SAU. „Deivė Demetra“ sudėtyje slepia moteriškiausius eterinius aliejus, kurie vadinami fitoestrogenais (augalinis moteriškų hormonų atitikmuo) – jie žadina ir balansuoja moterišką sistemą. Dieviškas, gėlinis aromatas – puikus afrodiziakas ir meilės sau įrodymas!

Demetra – Deivė, graikų mitologijoje siejama su vaisingumu, gimdymu, motinyste. Ji yra ta, nuo kurios viskas prasideda. Motina, apgaubianti rūpesčiu ir globa. Dažnai vaizduojama su javų pėdu, nes tai simbolizuoja derlių, Žemę maitintoją. Demetra gyvena kiekvienoje mūsų, nuo pat pirmos akimirkos, kai pagalvojame apie galimybę tapti mama, kai suvokiame moteriškumo privilegiją – gimdyti, auginti, rūpintis…

Kam skirtas „Deivės Demetros“ aliejų mišinys?

 • Merginoms ir moterims, kenčiančioms nuo PMS ar skausmingų menstruacijų.
 • Moterims, planuojančioms vaikelį ir kviečiančioms jį į savo gyvenimą.
 • Nėščioms moterims, prieš pat gimdymą (nuo 38 nėštumo savaitės)
 • Gimdyvėms, kaip masažinis aliejus gimdymo metu (sąrėmių skausmui švelninti, pogimdyviniams laikotarpiui lengvinti).
 • Moterims klimakteriniu laikotarpiu, kad šis virsmas būtų kuo lengvesnis (puiki dovanos idėja mylimai mamai!)
 • Visoms, kurios nori būti dar moteriškesnės ir dar labiau mylėti save!

Naudojimas: aliejų mišiniu tepkite pilvo ir nugaros apačią du kartus per dieną. Kenčiant nuo PMS ar skausmingų menstruacijų teptis pradėkite likus savaitei iki menstruacijų pradžios. Planuojančios vaikelį mišinį galite naudoti kiekvieną dieną. Besilaukiančios moterys gali pradėti tepti pilvelį artėjant gimdymui (ne anksčiau, kaip 38 savaičių). Klimakteriniu periodu galima naudoti kasdien.

Gimdymo metu prašykite vyro ar kito pagalbininko, kad šiuo aliejų mišiniu masažuotų strėnas, pilvelio apačią, pėdas, tiek, kiek Jums to norėsis.  Naudokite ir po gimdymo – eteriniai aliejai, esantys sudėtyje, padės „grįžti į save“, priimti savo naująjį kūną, apsisaugoti nuo pogimdyvinės depresijos ir netgi skatinti laktaciją. Galima naudoti žindymo metu.

Dėmesio! Nenaudokite mišinio nėštumo metu! Galite pradėti TIK NUO 38 NĖŠTUMO SAVAITĖS! 

Sudėtis: saldžiųjų migdolų aliejus, šalavijų, levandų, rožių, romėniškų ramunėlių, frankinsenso, ylang ylang, jazminų eteriniai aliejai, vitaminas E.

Priemonė pagaminta LSMU vaistinėje, laikantis geros gamybos praktikos standartų ir notifikuota ES.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
 • Prekės kodas: EA1
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 13.00€

 • Be PVM: 13.00€

Žymės: Demetra, aliejus, deive demetra, nuo pms