Aliejų mišinys „Dantukų fėja“ (20 ml)

  • Aliejų mišinys „Dantukų fėja“ (20 ml)

Švelnus, veiksmingas ir mamų mylimas preparatas lengvinantis pieninių dantukų dygimo simptomus. Germaniškosios ramunėlės eterinis aliejus nuo seno garsėja nuskausminančiomis, priešuždegiminėmis ir nervų sistemą raminančiomis savybėmis. Būtent to ir reikia dygstant dantukams: sumažinti dantenų skausmą, uždegimą ir kuo geriau išsimiegoti!

Dėmesio! Naudojimas tik išorinis!

Naudojimas: nedideliu kiekiu aliejų mišinio masažuokite kūdikio skruostus, kaklą, ausis, paausius ir smakrą. Naudokite kas dvi valandas. Geriausiai aliejinės priemonės įsigeria, kai oda yra drėgna, tad jei yra galimybė, prieš naudojant „Dantukų fėją“ apiprauskite kūdikio veiduką.

Prieš naudojant preparatą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą (patepti nedideliu kiekiu priemonės vidinėje dilbio pusėje ir stebėti ar neatsirado nepageidaujamų reiškinių: bėrimo, paraudimo, niežulio ir pan.)

P.S. Dar vienas patarimas: dantų dygimo laikotarpiu, kai vaikui padidėjęs seilėtekis, laikykitės stipresnės higienos ir dažniau apiplaukite kūdikio veidelį. Dėl pasikeitusios seilių sudėties dantų dygimo metu galimi skruostų, smakro bėrimai.

Taip pat „Dantukų fėją“ galima naudoti sergant angina, ausų uždegimu. Tai yra nepamainoma papildoma gydymo priemonė, veiksmingai malšinanti skausmą ir uždegimą. Anginos atveju aliejų mišiniu tepkite kaklą ir apriškite medvilniniu šalikėliu, o esant ausų uždegimui tepkite ausies kaušelį ir zoną aplink jį. Geriausiai rezultatai pasiekiami naudojant priemonę kas dvi valandas. Nepamirškite naudoti gydytojo paskirtų medikamentų!

Sudėtis: saldžiųjų migdolų aliejus (prunus amygdalus dulcis) ir germaniškosios ramunėlės (matricaria recutita) eterinis aliejus. Tirpalo koncentracija – 1%.

Preparatas pagamintas LSMU vaistinėje laikantis geros gamybos praktikos standartų bei notifikuotas Europos Sąjungoje!


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: EA4
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 6.00€

  • Be PVM: 6.00€

Žymės: dantuku feja, feja, nuo dantuku skausmo, dantu skausmo, dantuku skausmas, dantu skausmas