Aliejų mišinys „Baubukas“ (20 ml)

  • Aliejų mišinys „Baubukas“ (20 ml)

Mamų mylimiausias! „Baubukas“ – švelnus ir netikėtai veiksmingas aromaterapinis preparatas slogos ir kosulio simptomams lengvinti! Saldžiųjų migdolų aliejus drėkina ir ramina nosies gleivinę (kuri slogos metu išgyvena baaaaisiai sunkius laikus), o arbatmedžio eterinis aliejus yra nuo seno žinomas, kaip puikus antibakterinis ir antivirusinis preparatas, kuris pribaigia (ar bent jau pristabdo) slogą sukėlusių mikroorganizmų dauginimąsi. Taip pat šis aliejus pasižymi atsikosėjimą lengvinančiu poveikiu.

„Baubuką“ rekomenduojame  pradėti naudoti vos tik pajausite pirmuosius slogos/kosulio simptomus. Kuo greičiau susigriebsite, tuo efektyviau „Baubukas“ susidoros su užduotimi.

Aliejų mišinį „Baubukas“ galima naudoti kūdikiams nuo 6 mėnesių ir visai šeimai!

Jaunesniems, nei 6 mėn. vaikučiams slogos atveju naudokite sviestmedžio aliejų (tepkite nosies landas) ir garinkite namuose levandų, ramunėlių, pušų, spindulinių eukaliptų, arbatmedžio eterinius aliejus.

Naudojimas esant slogai:  tepkite nosies gleivinę (landas)  kas 2 val. Tepkite pirštu arba vatos pagaliuku (mažiems vaikučiams). Lašinti į nosį griežtai nerekomenduojame, o tepti panosę (kaip kai kurie vartotojai sumąsto) – neveiksminga.

Naudojimas esant kosuliui: prieš miegelį įtrinkite vaiko krūtinę ir nugarytę „Baubuku“, aprenkite medvilninę pižamėlę ir marš į sapnų karalystę! Šis naudojimo būdas leidžia arbatmedžio eteriniam aliejui veikti dvejopai: per uoslę ir per odą. „Baubukas“ puikiausiai pakeičia vaistinėje parduodamus „mėtinius/eukaliptinius“ tepalus kosulio simptomams lengvinti!

Prieš naudojant preparatą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą (patepti nedideliu kiekiu priemonės vidinėje dilbio pusėje ir stebėti ar neatsirado nepageidaujamų reiškinių: bėrimo, paraudimo, niežulio ir pan.)

Sudėtis: saldžiųjų migdolų aliejus (prunus amygdalus dulcis) ir pražangialapių mirtenių/arbatmedžio (melaleuca alternifolia) eterinis aliejus. Tirpalo koncentracija – 1%.

Preparatas pagamintas LSMU vaistinėje, laikantis geros gamybos praktikos standartų bei notifikuotas Europos sąjungoje!


Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • Prekės kodas: EA3
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.00€

  • Be PVM: 5.00€

Žymės: baubukas, naturalus, nuo slogos, vaikams